EBBE FOG. Mapp, 4 litografier, SAAB.

3191007. EBBE FOG. Mapp, 4 litografier, SAAB.

Fyra signerade litografier i onumrerad upplaga, verkstadsinteriörer SAAB Trollhättan och Linköping. I passepartoutmontage.
Bladmått: 45,5 x 26,5 cm
Montagemått: 49,5 x 34,5 cm.

Mapp samt montage med gulnad.

Ebbe Fog (1911–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 45,5 x 26,5 cm
Montagemått: 49,5 x 34,5 cm.

Mapp samt montage med gulnad.

Ebbe Fog (1911–1970)

Antal besök: 515