LEKSAKSBIL, plåt, Ford Stationsvagn, Bandai, Japan, 1950-tal.

319093. LEKSAKSBIL, plåt, Ford Stationsvagn, Bandai, Japan, 1950-tal.

Längd 30,5, bredd 10, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage. Smärre repor och färgbortfall, friktion ur funktion, bakruta (och hållare till denna) saknas, smärre skador på vindruta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 119