ALEX LANGLET. Olja på duk. Karoliner i snöstorm, signerad.

31907. ALEX LANGLET. Olja på duk. Karoliner i snöstorm, signerad.

45 x 58 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 58 cm.

Antal besök: 3 583