PORSLINSFÖREMÅL, 8 delar, Kina, 18/1900-tal.

319065. PORSLINSFÖREMÅL, 8 delar, Kina, 18/1900-tal.

Vaser 3 st, askfat, skålar 2 st, fat, ask samt kopp. Höjd 2-22 cm.

Flertalet nagg samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flertalet nagg samt slitage.

Antal besök: 767