VÄGGHYLLA, nyrenässans 1800-talets slut.

319036. VÄGGHYLLA, nyrenässans 1800-talets slut.

Mahogny, 3 hyllplan med genombrutna sidostycken. Höjd 87, bredd 62 cm.

Skador, delar lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, delar lösa.

Antal besök: 1 188