SEVERIN HANSEN. MATBORD, Haslev, Danmark.

3190319. SEVERIN HANSEN. MATBORD, Haslev, Danmark.

Palisander. Rund skiva, 2 iläggsskivor à 50 cm. Nedfällbart stödben i svartlackerad metall. Diam 116, höjd 71,5 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage, enstaka fina repor. Listen saknas på en liten del av sargen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 362