ULLA KRAITZ. Skål, keramik.

ULLA  KRAITZ. Skål, keramik.
3189963. ULLA KRAITZ. Skål, keramik.

Signerad KRAITZ 76 G.1.
Höjd ca. 7 cm.

Bruksslitage.

Ulla Kraitz (Född 1936)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad KRAITZ 76 G.1.
Höjd ca. 7 cm.

Bruksslitage.

Ulla Kraitz (Född 1936)

Antal besök: 247