KAVALLERISKOLSKOMPASS, 1940-TAL.

3189786. KAVALLERISKOLSKOMPASS, 1940-TAL.

av J H Steward, London, 5 cm diameter.

Lätt slitage och repor på lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 235