SÄNG, 1800/1900-tal.

SÄNG, 1800/1900-tal.
318947. SÄNG, 1800/1900-tal.

Bäddmått 85 x 192 cm, huvudgavelns höjd 122 cm.

Bruksslitage, smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
318947. SÄNG, 1800/1900-tal.

Antal besök: 1 283