SKEPPSKRONOMETER, Hamilton, mässing.

3189368. SKEPPSKRONOMETER, Hamilton, mässing.

48 timmars gångreserv, numrerad 924, urtavlan märkt Hamilton Lancaster PA., USA 1941. Låda i ädelträ. 19 cm x 19 cm x 19 cm.

Lätt ytslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 679