GOLVLAMPA, mässing, Belid, 1980-tal.

318920. GOLVLAMPA, mässing, Belid, 1980-tal.

Höjd 137 cm.
Fotens diameter 21 cm.
Märkt Belid typ G 329.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.
Skärm med fläckar, värme märke, smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 137 cm.
Fotens diameter 21 cm.
Märkt Belid typ G 329.

El ej funktionstestad.
Bruksskick.

Antal besök: 1 266