Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Mattor & Textil
Mattor
MATTA, röllakan, Ingegerd Silow, signerad IS, mått 160 x 83 cm.
318909. MATTA, röllakan, Ingegerd Silow, signerad IS, mått 160 x 83 cm.
Huvudfärg grön.
Slitage, ett hål.
Gör en kostnadsfri värdering!
Huvudfärg grön.
Slitage, ett hål.
Växjö Auktionskammare
892