SKYLTDOCKOR, lösa delar, omkring 1900-talets mitt.

318904. SKYLTDOCKOR, lösa delar, omkring 1900-talets mitt.

Längsta längd ca 180 cm.

Slitage, skador, delar saknas, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 180 cm.

Antal besök: 1 119