EMALJSKYLT samt VARNINGSSKYLT, emalj samt masonit, Gothia Agentur, "Farlig fimp", SCA, Blomberg -56. 1900-tal.

318889. EMALJSKYLT samt VARNINGSSKYLT, emalj samt masonit, Gothia Agentur, "Farlig fimp", SCA, Blomberg -56. 1900-tal.

21 x 37 cm samt 52 x 37 cm.

Bruksslitage, blekta färger på masonitskylt.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 37 cm samt 52 x 37 cm.

Antal besök: 728