BOJAN, porslin, Kina.

BOJAN, porslin, Kina.
3187943. BOJAN, porslin, Kina.

Bojan underglasyrblå
Höjd ca.24 cm.

Spricka i mynning, åldersrelaterat bruksslitage. Smärre nagg.

Tema

Månadsauktion januari

Gör en kostnadsfri värdering!

Bojan underglasyrblå
Höjd ca.24 cm.

Tema

Månadsauktion januari

Antal besök: 806