DOCKSKÅP med inredning och transformator, Lundby, 1970-tal.

3187848. DOCKSKÅP med inredning och transformator, Lundby, 1970-tal.

Längd 70 cm, bredd 26 cm. Lundby transformator, möbler och inredning Lundby med flera tillverkare.

Bruksskick. Fläckar. Elen ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 788