SVEN LJUNGBERG ,G RUDBERG, P V SCHANTZ. Kvinna i folkdräkt, Färglito sign. samt kompositioner.

31878. SVEN LJUNGBERG ,G RUDBERG, P V SCHANTZ. Kvinna i folkdräkt, Färglito sign. samt kompositioner.

Sittande kvinna 48X43 cm, PT, skepp vid Ven, 14X23 PT,samt komposition 26X34 cm,etsning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 864