SÄNGSTOMME, teak/rotting, 1900-talets andra hälft.

3187763. SÄNGSTOMME, teak/rotting, 1900-talets andra hälft.

Höjd 94 och 70 cm
Bredd 189 cm
Längd invändigt ca 201 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 94 och 70 cm
Bredd 189 cm
Längd invändigt ca 201 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 554