PARTI KERAMIK, 3 delar, 1900-tal.

31874. PARTI KERAMIK, 3 delar, 1900-tal.

Vas, "Musett" Karin Björquist, Gustavsberg. Höjd 26 cm
Ytterfoder, Inger Persson, Rörstrand, höjd 19 cm
Fat, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Obetydligt slitage. Fat med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 119