VINTAGE, spetsar, band med mera.

318640. VINTAGE, spetsar, band med mera.

Väska, siden. Broderad med handtag i sammet och lås i vitmetall.

Spetsar, band, kragar.

Slitage. Några delar gulnade. Smärre skador. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spetsar, band, kragar.

Antal besök: 998