HENRI MORELL. Olja på duk, Kvinnoporträtt, signerad.

318633. HENRI MORELL. Olja på duk, Kvinnoporträtt, signerad.

Bildyta 45 x 37 cm.

Skador samt färgbortfall på duken närmast ramen på vänster sida samt nedre kanten, samt vit färg på höger sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 x 37 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 916