AXEL ERIKSSON. Olja på duk, Vattenhjul, signerad samt daterad 1948.

318623. AXEL ERIKSSON. Olja på duk, Vattenhjul, signerad samt daterad 1948.

Bildyta 28 x 42 cm.

Enstaka fläck, knappnålsstora.

Axel Eriksson (1923–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 28 x 42 cm.

Axel Eriksson (1923–2010)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 573