ÉDOUARD BOUBAT. "Montieur".

ÉDOUARD BOUBAT. "Montieur".
3186055. ÉDOUARD BOUBAT. "Montieur".

Silvergelatinprint, bildyta 23,6 x 18cm. Stämpelsignerad

PROVENIENS:
Rune Hassner.

Hanteringsveck.

Tema

Camera Obscura

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Rune Hassner.

Hanteringsveck.

Tema

Camera Obscura

Antal besök: 789