STOLAR, målat trä/metall med galonklädda sitsar.

318567. STOLAR, målat trä/metall med galonklädda sitsar.

1900-talets mitt.

Färgslitage samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets mitt.

Antal besök: 962