EN STOR SAMLING AV OLIKA KERAMIK OCH KERAMIK.

3185232. EN STOR SAMLING AV OLIKA KERAMIK OCH KERAMIK.

En stor samling av olika keramik och keramik, mestadels 1700- och 1800-talet, för att inkludera holländska Delft-plattor, stengods.

skador förluster, chips, AF.

Gör en kostnadsfri värdering!

skador förluster, chips, AF.

Antal besök: 454