WOJCIECH CWIERTNIEWICZ. Komposition med man, olja på duk, osignerad.

318500. WOJCIECH CWIERTNIEWICZ. Komposition med man, olja på duk, osignerad.

150 x 149 cm, utan ram.

Tryckmärken i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

150 x 149 cm, utan ram.

Tryckmärken i duken.

Antal besök: 2 127