BORD, teak, Sverige 1950/60-tal.

318480. BORD, teak, Sverige 1950/60-tal.

Bord utförd i teak med underliggande hylla, bredd 60 cm, djup 40, höjd 57 cm.

Något ostabilt, fläckar och repor samt missfärgning.
Skev underhylla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skev underhylla.

Antal besök: 695