SLAGBORD, svartmålat, tidigt 1900-tal.

318387. SLAGBORD, svartmålat, tidigt 1900-tal.

Längd 25-125, bredd 67, höjd 75 cm.

Färgslitage samt smärre träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 800