DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets senare del.

318385. DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets senare del.

Skrivbord med uppsats på hjultrissor
Bredd 102 cm
Djup 55 cm
Skrivhöjd 73 cm
Tot höjd 93 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, stötmärke, bemålat.
Saknas en hörnkonsol, se bild !

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 102 cm
Djup 55 cm
Skrivhöjd 73 cm
Tot höjd 93 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 386