STOLAR, 12 st, (6+6), Karl Johan, 1800-tal.

318359. STOLAR, 12 st, (6+6), Karl Johan, 1800-tal.

2 modeller. Rygghöjd 85 och 79 cm.

Omfattande slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 732