OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, gouache, signerad C.M. Becker, daterad 1816.

3183539. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, gouache, signerad C.M. Becker, daterad 1816.

Motiv av pastoralt landskap med staffagefigurer och hus, bildstorlek 19 x 23,5 cm.

Färgbortfall, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 495