EN STOR FÖRGYLLD TAVELRAM.

EN STOR FÖRGYLLD TAVELRAM.
3183524. EN STOR FÖRGYLLD TAVELRAM.

Med utsmyckad kant, träkonstruktion med gipsdetaljer. Bildstorlek 93cm x 74.5cm, Totalt 107.5cm x 125cm. Djup 10cm.

Allmänt slitage, med vissa förluster. Presenterar bra.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 605