RING, 18K guld med Kvarts, totalvikt 6,98 gram.

318336. RING, 18K guld med Kvarts, totalvikt 6,98 gram.

Stämplad 18k, importerad till Sverige.
Kvarts diameter ca 1,5 cm
Ringens innerdiameter ca 1,9 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvarts diameter ca 1,5 cm

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 872