Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
AJA MURRAY-THORÉN. Ljusröda blomster, olja på pannå, signerad och daterad -02.
318335. AJA MURRAY-THORÉN. Ljusröda blomster, olja på pannå, signerad och daterad -02.
120 x 120 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
120 x 120 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 051