YRJÖ KUKKAPURO. STOL, Heimi, 1970-tal.

3183309. YRJÖ KUKKAPURO. STOL, Heimi, 1970-tal.

Vit stomme av metall och plast. Sits av rött läder. Höjd 83 cm, sitthöjd ca 43 cm.

Slitage. Skador i läder. Fläckar.

Yrjö Kukkapuro (Född 1933)

Tema

Vinterauktionen i Helsingfors

Gör en kostnadsfri värdering!

Yrjö Kukkapuro (Född 1933)

Tema

Vinterauktionen i Helsingfors

Antal besök: 1 570