BÄDDSOFFA, art deco, 1920-/30-tal.

3182972. BÄDDSOFFA, art deco, 1920-/30-tal.

Furu. Nedfällbara armlän. Lös stoppad sits med underliggande sängdel. Längd ca 165, bredd 67, höjd 82 cm.

Slitage. Repor och märken. Senare avlutad. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 562