LJUSKRONA, mässing med prismor, 5 ljuspunkter, 1900-tal.

318245. LJUSKRONA, mässing med prismor, 5 ljuspunkter, 1900-tal.

Elektrifierad.
Höjd exkl. kedja ca 37 cm.

Bruksslitage, ett plastljus med skada, prismor ej genomgångna, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elektrifierad.
Höjd exkl. kedja ca 37 cm.

Antal besök: 665