SKÅLFAT,porslin, Kina, 1800-tal.

318208. SKÅLFAT,porslin, Kina, 1800-tal.

Dekor av växter och fågel i underglasyrblått. Diam 36 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 032