Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
WILLIAM BRADLEY LAMOND. Hästkärra vid kusten.Olja på duk, signerad.
318206. WILLIAM BRADLEY LAMOND. Hästkärra vid kusten.Olja på duk, signerad.
36 x 54 cm.
Hål.
Gör en kostnadsfri värdering!
36 x 54 cm.
Hål.
Göteborgs Auktionsverk
1 434