ARMBANDSUR, rostfritt stål, "Vivianna", Georg Jensen, Danmark.

318201. ARMBANDSUR, rostfritt stål, "Vivianna", Georg Jensen, Danmark.

Design Torun Bülow-Hübe. Boett exklusive krona: 33 mm.

Bruksslitage, smärre repor på glaset, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 514