SOFFA emoirestil, dekorspik.

SOFFA emoirestil, dekorspik.
3181929. SOFFA emoirestil, dekorspik.

Höjd ca 86
Bredd ca 116 cm
Djup ca 60 cm
Sitthöjd ca 43 cm.

repor,märken,använt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 86
Bredd ca 116 cm
Djup ca 60 cm
Sitthöjd ca 43 cm.

repor,märken,använt slitage.

Antal besök: 608