SÄNGGAVLAR, 2 par Carl Malmsten.

318107. SÄNGGAVLAR, 2 par Carl Malmsten.

Sänggavlar 2 par Carl Malmsten, ek.
Huvudgavel, bredd 94 cm höjd 82 cm
Fotgavel höjd 62 cm.

Saknas 1 st bricka, mutter, stötmärke, repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotgavel höjd 62 cm.

Antal besök: 1 954