TRYMÅBORD och PIEDESTAL, med marmorskivor. 1900-tal.

318097. TRYMÅBORD och PIEDESTAL, med marmorskivor. 1900-tal.

Piedestal, höjd 65.5 cm.

Trymå, höjd ca. 66 cm.

Bruksslitage.
Piedestalens fötter med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestal, höjd 65.5 cm.

Trymå, höjd ca. 66 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 786