KRYDDBURKAR, 11 delar, Arabia, 1900-tal.

318095. KRYDDBURKAR, 11 delar, Arabia, 1900-tal.

Höjd ca. 12-20 cm.

Ett lock med större nagg/skada. En burk med genomgående spricka. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 12-20 cm.

Antal besök: 1 874