SALSSKÅP, barock, 1600/1700-tal.

31807. SALSSKÅP, barock, 1600/1700-tal.

Ek. Svärtade detaljer. Längd 170, bredd 73, höjd 190 cm.

Renoverad samt kompletterad. Mindre sprickor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 412