STOL för TELEFONIST, bok, Gemla Fabriker AB, Diö. 1900-talets första hälft.

318054. STOL för TELEFONIST, bok, Gemla Fabriker AB, Diö. 1900-talets första hälft.

Ryggstödets höjd 94, sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, repor märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor märken.

Antal besök: 1 600