BRUNO KNUTMANS STAFFLI. Bok.

BRUNO KNUTMANS STAFFLI. Bok.
3180435. BRUNO KNUTMANS STAFFLI. Bok.

Höjd 157, bredd 58 cm.

Proveniens: Dödsboet efter Bruno Knutman, därefter i arv inom familjen.

Repor, märken, en knopp på spännskruv saknas.

Tema

Bruno Knutman - Konstnärernas konstnär

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 157, bredd 58 cm.

Tema

Antal besök: 643