JULTRÄD, "Blekinge", 1900-tal.

3180142. JULTRÄD, "Blekinge", 1900-tal.

Höjd ca 60 cm
27x27 cm.

Bruksskick, ytsmuts.

Tema

Nu är det jul igen!

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm
27x27 cm.

Bruksskick, ytsmuts.

Tema

Nu är det jul igen!

Antal besök: 1 306