ERIK PAAVASSON SKÅRPA. Bandsked och nål, horn, samearbete. 1900-tal.

317998. ERIK PAAVASSON SKÅRPA. Bandsked och nål, horn, samearbete. 1900-tal.

Bansked, längd 26,5 cm. Nål, längd 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 825