SOFFBORD, trä, Kina, 1900-tal.

3179782. SOFFBORD, trä, Kina, 1900-tal.

Mått 81x81, höjd 51 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 81x81, höjd 51 cm.

Antal besök: 596